Pazar İlçe Haritası, Tokat Pazar Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Tokat  » Pazar Haritası
Pazar ilçesi Tokat iline bağlıdır. Pazar, Tokat şehrinin bir ilçesidir, Pazar semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Tokat ilinin Pazar ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Tokat Pazar İlçesi HaritasıTokat Pazar Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tokat Pazar Haritası" sayfasındasınız. Tokat Pazar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tokat Pazar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tokat Pazar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tokat Pazar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Tokat Pazar Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Tokat Pazar için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 16' 40¨ N Boylam: 36° 17' 15¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Tokat Pazar Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.277688 Boylam: 36.287622 şeklindedir.

Tokat Pazar Semtleri


Pazar Semtleri

Tokat Pazar Mahalleleri


Pazar Mahalleleri

Tokat Pazar Köyleri


Pazar Köyleri

Tokat Pazar 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Tokat Pazar haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kazova4.04 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı