Şarköy İlçe Haritası, Tekirdağ Şarköy Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Tekirdağ  » Şarköy Haritası
Şarköy ilçesi Tekirdağ iline bağlıdır. Şarköy, Tekirdağ şehrinin bir ilçesidir, Şarköy semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Tekirdağ Şarköy İlçesi HaritasıTekirdağ Şarköy Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tekirdağ Şarköy Haritası" sayfasındasınız. Tekirdağ Şarköy haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tekirdağ Şarköy Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tekirdağ Şarköy haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tekirdağ Şarköy Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Tekirdağ Şarköy Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Tekirdağ Şarköy için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 36' 48¨ N Boylam: 27° 6' 49¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Tekirdağ Şarköy Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.61343 Boylam: 27.11357 şeklindedir.

Tekirdağ Şarköy Semtleri


Şarköy Semtleri

Tekirdağ Şarköy Mahalleleri


Şarköy Mahalleleri

Tekirdağ Şarköy Köyleri


Şarköy Köyleri

Tekirdağ Şarköy 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Tekirdağ Şarköy haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Şarköy İskele0.50 Km
Şarköy Sosyal Güvenlik Merkezi1.68 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı