Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

TACİKİSTAN CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Yeni Bağlar Cad., Billur Sok., No:16, Şenlikköy Mah. Florya-Bakırköy / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 426 50 54
Faks: (312) 426 50 56

Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıTacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı