Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

SUUDİ ARABİSTAN KRALLIĞI İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Konaklar Mah., Çamlık Cad., Akasyalı Sok. ,No.:6, 4. Levent / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 281 91 40
Faks: (212) 281 91 41

Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSuudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Suudi Arabistan Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı