Vezirköprü İlçe Haritası, Samsun Vezirköprü Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Samsun  » Vezirköprü Haritası
Vezirköprü ilçesi Samsun iline bağlıdır. Vezirköprü, Samsun şehrinin bir ilçesidir, Vezirköprü semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Samsun ilinin Vezirköprü ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Samsun Vezirköprü İlçesi HaritasıSamsun Vezirköprü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Samsun Vezirköprü Haritası" sayfasındasınız. Samsun Vezirköprü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Samsun Vezirköprü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Samsun Vezirköprü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Samsun Vezirköprü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Samsun Vezirköprü Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Samsun Vezirköprü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 8' 42¨ N Boylam: 35° 27' 26¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Samsun Vezirköprü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.145081 Boylam: 35.45726 şeklindedir.

Samsun Vezirköprü Semtleri


Vezirköprü Semtleri

Samsun Vezirköprü Mahalleleri


Vezirköprü Mahalleleri

Samsun Vezirköprü Köyleri


Vezirköprü Köyleri

Samsun Vezirköprü 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Samsun Vezirköprü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Vezirköprü Sosyal Güvenlik Merkezi0.38 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı