Terme İlçe Haritası, Samsun Terme Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Samsun  » Terme Haritası
Terme ilçesi Samsun iline bağlıdır. Terme, Samsun şehrinin bir ilçesidir, Terme semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Samsun ilinin Terme ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Samsun Terme İlçesi HaritasıSamsun Terme Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Samsun Terme Haritası" sayfasındasınız. Samsun Terme haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Samsun Terme Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Samsun Terme haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Samsun Terme Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Samsun Terme Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Samsun Terme için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 12' 33¨ N Boylam: 36° 58' 14¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Samsun Terme Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.209209 Boylam: 36.97065 şeklindedir.

Samsun Terme Semtleri


Terme Semtleri

Samsun Terme Mahalleleri


Terme Mahalleleri

Samsun Terme Köyleri


Terme Köyleri

Samsun Terme 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Samsun Terme haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Terme Sosyal Güvenlik Merkezi0.30 Km
Terme Otogar4.97 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı