Ondokuzmayıs(Ballıca) İlçe Haritası, Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Samsun  » Ondokuzmayıs(Ballıca) Haritası
Ondokuzmayıs(Ballıca) ilçesi Samsun iline bağlıdır. Ondokuzmayıs(Ballıca), Samsun şehrinin bir ilçesidir, Ondokuzmayıs(Ballıca) semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Samsun ilinin Ondokuzmayıs(Ballıca) ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) İlçesi HaritasıSamsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Haritası" sayfasındasınız. Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 30' 0¨ N Boylam: 36° 4' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.5 Boylam: 36.083333 şeklindedir.

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Semtleri


Ondokuzmayıs(Ballıca) Semtleri

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Mahalleleri


Ondokuzmayıs(Ballıca) Mahalleleri

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) Köyleri


Ondokuzmayıs(Ballıca) Köyleri

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Samsun Ondokuzmayıs(Ballıca) haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
19 Mayıs Universitesi2.50 Km
Engiz Çayı3.18 Km
Kumcağız iskelesi3.34 Km
Kışla Tepe4.18 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı