S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Adresi Nerede ve Haritadaki Konumu Göster, Yol Tarifi Al

Türkiye Haritası » Ankara Hastaneleri  » S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Haritası

S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk., Menekşe 2. Sok. 19,4 Kızılay Ankara , Türkiye

Telefon: (312) 425-4068
Faks:
Web Sitesi:
Yukarıdaki sağlık kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hastaneden randevu almak için özel hastanelerin kendi telefon numarası aranabilir, devlet hastanelerinden randevu almak için Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182 çağrı merkezi aranır. ALO182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alınabilir. Bunun için MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ bağlantısına tıklayınız ve tc kimlik numaranız ile giriş yaparak ilgili hastanenin biriminden randevu alınız.

S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Haritası

Şu an "S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Haritası" sayfasındasınız. S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden S.y.ç.ağız Ve Diş Sağ.polk. Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı