Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu Haritası

RUSYA FEDERASYONU ANTALYA BAŞKONSOLOSLUĞU, Park sok., No: 30, 07100 ,Yenikapı / ANTALYA , Türkiye

Telefon: (242) 248 32 02
Faks: (242) 248 44 68

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıRusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı