Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

ROMANYA BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Seskir Otomotiv A.Ş., Alaattin Bet Mah., 636 Sk., No:1, Nilüfer / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 443 50 70 - (224) 443 50 54
Faks: (224) 443 43 41

Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıRomanya Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı