Pazar İlçe Haritası, Rize Pazar Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Rize  » Pazar Haritası
Pazar ilçesi Rize iline bağlıdır. Pazar, Rize şehrinin bir ilçesidir, Pazar semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Rize ilinin Pazar ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Rize Pazar İlçesi HaritasıRize Pazar Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Rize Pazar Haritası" sayfasındasınız. Rize Pazar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Rize Pazar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Rize Pazar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Rize Pazar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Rize Pazar Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Rize Pazar için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 10' 48¨ N Boylam: 40° 53' 29¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Rize Pazar Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.180043 Boylam: 40.891402 şeklindedir.

Rize Pazar Semtleri


Pazar Semtleri

Rize Pazar Mahalleleri


Pazar Mahalleleri

Rize Pazar Köyleri


Pazar Köyleri

Rize Pazar 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Rize Pazar haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Pazar Sosyal Güvenlik Merkezi0.11 Km
Ortaköy Dere0.81 Km
Soğuksu Takahanesi1.08 Km
Pazar Liman Başkanlığı1.22 Km
Kirazlık Kayıkhanesi1.36 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı