Kalkandere İlçe Haritası, Rize Kalkandere Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Rize  » Kalkandere Haritası
Kalkandere ilçesi Rize iline bağlıdır. Kalkandere, Rize şehrinin bir ilçesidir, Kalkandere semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Rize ilinin Kalkandere ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Rize Kalkandere İlçesi HaritasıRize Kalkandere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Rize Kalkandere Haritası" sayfasındasınız. Rize Kalkandere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Rize Kalkandere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Rize Kalkandere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Rize Kalkandere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Rize Kalkandere Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Rize Kalkandere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 55' 43¨ N Boylam: 40° 26' 35¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Rize Kalkandere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.928548 Boylam: 40.44308 şeklindedir.

Rize Kalkandere Semtleri


Kalkandere Semtleri

Rize Kalkandere Mahalleleri


Kalkandere Mahalleleri

Rize Kalkandere Köyleri


Kalkandere Köyleri

Rize Kalkandere 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Rize Kalkandere haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı