Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Adresi Nerede ve Haritadaki Konumu Göster, Yol Tarifi Al

Türkiye Haritası » Ankara Hastaneleri  » Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Haritası

Özenle Yaşam Mylab Polikliniği, Tunus Cad 79,3 K Dere , Türkiye

Telefon:
Faks:
Web Sitesi:
Yukarıdaki sağlık kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hastaneden randevu almak için özel hastanelerin kendi telefon numarası aranabilir, devlet hastanelerinden randevu almak için Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182 çağrı merkezi aranır. ALO182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alınabilir. Bunun için MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ bağlantısına tıklayınız ve tc kimlik numaranız ile giriş yaparak ilgili hastanenin biriminden randevu alınız.

Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Haritası

Şu an "Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Haritası" sayfasındasınız. Özenle Yaşam Mylab Polikliniği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özenle Yaşam Mylab Polikliniği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özenle Yaşam Mylab Polikliniği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı