Dünya Kupası 2022 Futbol Maçları Sonuçları


Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Ağrı Eğitim Kurumları  » Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Fırat Mah. 1010 Sk. İhsan Kaya Apt Blok No: 7 İç Kapı No: 1 Merkez / Ağrı (diğer İç Kapılar: 2-3-4) Merkez, Ağrı, Türkiye

Telefon : 0472 215 76 76 Faks : (472) 215 76 76
Verilen Kurs Programları : Bedensel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel), İşitme Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup)
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Ağrı Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Merkez Ağrı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Merkez Ağrı Haritası" sayfasındasınız. Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Merkez Ağrı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Merkez Ağrı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Merkez Ağrı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Yıldız İlkadım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Merkez Ağrı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı