Dünya Kupası 2022 Futbol Maçları Sonuçları


Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Ağrı Eğitim Kurumları  » Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sarıgül Mah. İshak Paşa Cad. Rehabilitasyon Merkezi Sitesi No: 33 Doğubayazıt / Ağrı Doğubayazıt, Ağrı, Türkiye

Telefon : 0472 312 04 48 Faks :
Verilen Kurs Programları : Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Bedensel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel), Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup)
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Ağrı Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Haritası" sayfasındasınız. Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı