Dünya Kupası 2022 Futbol Maçları Sonuçları


Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Ağrı Eğitim Kurumları  » Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Alpaslan Mah. İpekyolu Cad. No: 94 Patnos / Ağrı Patnos, Ağrı, Türkiye

Telefon : 0472 616 57 57 Faks : (472) 616 57 39
Verilen Kurs Programları : Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Bedensel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel)
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Ağrı Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Patnos Ağrı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Patnos Ağrı Haritası" sayfasındasınız. Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Patnos Ağrı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Patnos Ağrı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Patnos Ağrı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Patnos Sefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Patnos Ağrı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı