Özel Hrs Hastanesi Ghtm Adresi Nerede ve Haritadaki Konumu Göster, Yol Tarifi Al

Türkiye Haritası » Ankara Hastaneleri  » Özel Hrs Hastanesi Ghtm Haritası

Özel Hrs Hastanesi Ghtm, , Türkiye

Telefon:
Faks:
Web Sitesi:
Yukarıdaki sağlık kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hastaneden randevu almak için özel hastanelerin kendi telefon numarası aranabilir, devlet hastanelerinden randevu almak için Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182 çağrı merkezi aranır. ALO182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alınabilir. Bunun için MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ bağlantısına tıklayınız ve tc kimlik numaranız ile giriş yaparak ilgili hastanenin biriminden randevu alınız.

Özel Hrs Hastanesi Ghtm Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Özel Hrs Hastanesi Ghtm Haritası

Şu an "Özel Hrs Hastanesi Ghtm Haritası" sayfasındasınız. Özel Hrs Hastanesi Ghtm haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Hrs Hastanesi Ghtm Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Hrs Hastanesi Ghtm haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Hrs Hastanesi Ghtm Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı