Özel Gözde Kışla Hastanesi Adresi Nerede ve Haritadaki Konumu Göster, Yol Tarifi Al

Türkiye Haritası » Malatya Hastaneleri  » Özel Gözde Kışla Hastanesi Haritası

Özel Gözde Kışla Hastanesi, , Türkiye

Telefon: (422) 325-9292
Faks:
Yukarıdaki sağlık kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hastaneden randevu almak için özel hastanelerin kendi telefon numarası aranabilir, devlet hastanelerinden randevu almak için Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182 çağrı merkezi aranır. ALO182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alınabilir. Bunun için MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ bağlantısına tıklayınız ve tc kimlik numaranız ile giriş yaparak ilgili hastanenin biriminden randevu alınız.

Özel Gözde Kışla Hastanesi Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Özel Gözde Kışla Hastanesi Haritası

Şu an "Özel Gözde Kışla Hastanesi Haritası" sayfasındasınız. Özel Gözde Kışla Hastanesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Gözde Kışla Hastanesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Gözde Kışla Hastanesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Gözde Kışla Hastanesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı