Dünya Kupası 2022 Futbol Maçları Sonuçları


Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Ağrı Eğitim Kurumları  » Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yeni Mah. Çevre Yolu Bul. Özel Asyam Rehabılıtasyon Merkezı Blok No: 244 İç Kapı No: 1 Doğubayazıt / Ağrı (diğer İç Kapılar: 2-3) Doğubayazıt, Ağrı, Türkiye

Telefon : 0544 237 72 75 Faks :
Verilen Kurs Programları : Bedensel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel), Dil ve Konuşma Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), İşitme Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup)
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Ağrı Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Haritası" sayfasındasınız. Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Asyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğubayazıt Ağrı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı