Kadirli İlçe Haritası, Osmaniye Kadirli Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Osmaniye  » Kadirli Haritası
Kadirli ilçesi Osmaniye iline bağlıdır. Kadirli, Osmaniye şehrinin bir ilçesidir, Kadirli semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Osmaniye ilinin Kadirli ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Osmaniye Kadirli İlçesi HaritasıOsmaniye Kadirli Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Osmaniye Kadirli Haritası" sayfasındasınız. Osmaniye Kadirli haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Osmaniye Kadirli Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Osmaniye Kadirli haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Osmaniye Kadirli Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Osmaniye Kadirli Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Osmaniye Kadirli için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 22' 11¨ N Boylam: 36° 6' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Osmaniye Kadirli Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.369833 Boylam: 36.1 şeklindedir.

Osmaniye Kadirli Semtleri


Kadirli Semtleri

Osmaniye Kadirli Mahalleleri


Kadirli Mahalleleri

Osmaniye Kadirli Köyleri


Kadirli Köyleri

Osmaniye Kadirli 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Osmaniye Kadirli haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kadirli Sosyal Güvenlik Merkezi2.31 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı