Orhan Sevinç Lisesi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Gaziantep Eğitim Kurumları  » Orhan Sevinç Lisesi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Orhan Sevinç Lisesi, Özgürlük Mah.113 Cad. No:33 Şehitkamil/gaziantep Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye

Telefon: (342) 324 07 07 Faks: (342) 324 07 12
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Orhan Sevinç Lisesi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Orhan Sevinç Lisesi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Gaziantep Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orhan Sevinç Lisesi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Orhan Sevinç Lisesi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Orhan Sevinç Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Orhan Sevinç Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Haritası" sayfasındasınız. Orhan Sevinç Lisesi - Şehitkamil Gaziantep haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Orhan Sevinç Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Orhan Sevinç Lisesi - Şehitkamil Gaziantep haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Orhan Sevinç Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı