Ulubey İlçe Haritası, Ordu Ulubey Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ordu  » Ulubey Haritası
Ulubey ilçesi Ordu iline bağlıdır. Ulubey, Ordu şehrinin bir ilçesidir, Ulubey semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ordu ilinin Ulubey ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ordu Ulubey İlçesi HaritasıOrdu Ulubey Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Ulubey Haritası" sayfasındasınız. Ordu Ulubey haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Ulubey Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Ulubey haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Ulubey Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Ulubey Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ordu Ulubey için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 52' 16¨ N Boylam: 37° 45' 27¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Ulubey Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.871016 Boylam: 37.757624 şeklindedir.

Ordu Ulubey Semtleri


Ulubey Semtleri

Ordu Ulubey Mahalleleri


Ulubey Mahalleleri

Ordu Ulubey Köyleri


Ulubey Köyleri

Ordu Ulubey 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ordu Ulubey haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı