Mesudiye İlçe Haritası, Ordu Mesudiye Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ordu  » Mesudiye Haritası
Mesudiye ilçesi Ordu iline bağlıdır. Mesudiye, Ordu şehrinin bir ilçesidir, Mesudiye semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ordu ilinin Mesudiye ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ordu Mesudiye İlçesi HaritasıOrdu Mesudiye Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Mesudiye Haritası" sayfasındasınız. Ordu Mesudiye haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Mesudiye Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Mesudiye haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Mesudiye Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Mesudiye Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ordu Mesudiye için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 27' 47¨ N Boylam: 37° 46' 15¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Mesudiye Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.46294 Boylam: 37.770821 şeklindedir.

Ordu Mesudiye Semtleri


Mesudiye Semtleri

Ordu Mesudiye Mahalleleri


Mesudiye Mahalleleri

Ordu Mesudiye Köyleri


Mesudiye Köyleri

Ordu Mesudiye 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ordu Mesudiye haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Meşe Irmağı2.41 Km
Ordunos Deresi2.85 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı