Korgan İlçe Haritası, Ordu Korgan Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ordu  » Korgan Haritası
Korgan ilçesi Ordu iline bağlıdır. Korgan, Ordu şehrinin bir ilçesidir, Korgan semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ordu ilinin Korgan ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ordu Korgan İlçesi HaritasıOrdu Korgan Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Korgan Haritası" sayfasındasınız. Ordu Korgan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Korgan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Korgan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Korgan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Korgan Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ordu Korgan için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 49' 29¨ N Boylam: 37° 20' 48¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Korgan Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.824722 Boylam: 37.346667 şeklindedir.

Ordu Korgan Semtleri


Korgan Semtleri

Ordu Korgan Mahalleleri


Korgan Mahalleleri

Ordu Korgan Köyleri


Korgan Köyleri

Ordu Korgan 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ordu Korgan haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Abaz Dağı2.82 Km
Eğrikır Dağı4.03 Km
Kestane Tepe4.17 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı