Gölköy İlçe Haritası, Ordu Gölköy Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ordu  » Gölköy Haritası
Gölköy ilçesi Ordu iline bağlıdır. Gölköy, Ordu şehrinin bir ilçesidir, Gölköy semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ordu ilinin Gölköy ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ordu Gölköy İlçesi HaritasıOrdu Gölköy Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Gölköy Haritası" sayfasındasınız. Ordu Gölköy haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Gölköy Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Gölköy haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Gölköy Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Gölköy Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ordu Gölköy için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 41' 15¨ N Boylam: 37° 37' 4¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Gölköy Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.6875 Boylam: 37.617778 şeklindedir.

Ordu Gölköy Semtleri


Gölköy Semtleri

Ordu Gölköy Mahalleleri


Gölköy Mahalleleri

Ordu Gölköy Köyleri


Gölköy Köyleri

Ordu Gölköy 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ordu Gölköy haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı