Çamaş İlçe Haritası, Ordu Çamaş Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ordu  » Çamaş Haritası
Çamaş ilçesi Ordu iline bağlıdır. Çamaş, Ordu şehrinin bir ilçesidir, Çamaş semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ordu ilinin Çamaş ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ordu Çamaş İlçesi HaritasıOrdu Çamaş Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Çamaş Haritası" sayfasındasınız. Ordu Çamaş haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Çamaş Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Çamaş haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Çamaş Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Çamaş Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ordu Çamaş için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 53' 56¨ N Boylam: 37° 31' 48¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Çamaş Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.898991 Boylam: 37.530029 şeklindedir.

Ordu Çamaş Semtleri


Çamaş Semtleri

Ordu Çamaş Mahalleleri


Çamaş Mahalleleri

Ordu Çamaş Köyleri


Çamaş Köyleri

Ordu Çamaş 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ordu Çamaş haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Tahnalcık Dağı3.76 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı