Aybastı İlçe Haritası, Ordu Aybastı Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ordu  » Aybastı Haritası
Aybastı ilçesi Ordu iline bağlıdır. Aybastı, Ordu şehrinin bir ilçesidir, Aybastı semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ordu ilinin Aybastı ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ordu Aybastı İlçesi HaritasıOrdu Aybastı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Aybastı Haritası" sayfasındasınız. Ordu Aybastı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Aybastı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Aybastı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Aybastı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Aybastı Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ordu Aybastı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 40' 56¨ N Boylam: 37° 23' 40¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Aybastı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.682155 Boylam: 37.394333 şeklindedir.

Ordu Aybastı Semtleri


Aybastı Semtleri

Ordu Aybastı Mahalleleri


Aybastı Mahalleleri

Ordu Aybastı Köyleri


Aybastı Köyleri

Ordu Aybastı 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ordu Aybastı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kurtini Dağı4.86 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı