Nigar Ertürk Lisesi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Gaziantep Eğitim Kurumları  » Nigar Ertürk Lisesi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Nigar Ertürk Lisesi, Karacaahmet M. 10 Nolu C. Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye

Telefon: (342) 329 11 94 Faks: (342) 329 15 25
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Nigar Ertürk Lisesi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Nigar Ertürk Lisesi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Gaziantep Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nigar Ertürk Lisesi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Nigar Ertürk Lisesi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Nigar Ertürk Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Nigar Ertürk Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Haritası" sayfasındasınız. Nigar Ertürk Lisesi - Şehitkamil Gaziantep haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Nigar Ertürk Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Nigar Ertürk Lisesi - Şehitkamil Gaziantep haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Nigar Ertürk Lisesi - Şehitkamil Gaziantep Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı