Muğla Cineplus (Muğla) Sineması Nerede, Rezervasyon Telefon Bilgileri, Nasıl Gidilir? Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası » Muğla Sinemaları  » Muğla Cineplus Sineması Nerede, Yer Haritası

Muğla Cineplus

Adres: Şeyh Mah. İsmet İnönü Cad. Zihni Derin İş Merkezi No: 106 Muğla, Türkiye
Telefon: (252) 2149121

Muğla Cineplus sineması adres ve telefon bilgilerini öğrenebilir, sinemaya bulunduğunuz yerden yol tarifi sorgulaması yapabilir, sinema telefonunu arayarak ilgili sinemada şu anda vizyonda olan ( salonda oynayan ) filmler hakkında ve sinemadaki film seansları ( hangi saatte hangi filmin gösterimi var ) hakkında bilgi alabilir, dilerseniz telefon ile sinema bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Uyarı: Sinemaya gitmeden önce telefon ile film seanslarını doğrulamasını yaparak olası geç kalma, film seansı kaçırma durumunu engelleyebilirsiniz.

Muğla Cineplus Adresi ve Yer Haritası, Yol Tarifi ÖğrenmeBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Muğla Cineplus Haritası

Şu an "Muğla Cineplus Haritası" sayfasındasınız. Muğla Cineplus haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Muğla Cineplus Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Muğla Cineplus haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Muğla Cineplus Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı