Mezra Yılanlı İlkokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Samsun Eğitim Kurumları  » Mezra Yılanlı İlkokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Mezra Yılanlı İlkokulu, Mezraa Mah. Yılanlı Mh Sk. No: 68 Vezirköprü / Samsun Vezirköprü, Samsun, Türkiye

Telefon: (362) 684 50 02 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Mezra Yılanlı İlkokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Mezra Yılanlı İlkokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Samsun Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mezra Yılanlı İlkokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Mezra Yılanlı İlkokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Mezra Yılanlı İlkokulu - Vezirköprü Samsun Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mezra Yılanlı İlkokulu - Vezirköprü Samsun Haritası" sayfasındasınız. Mezra Yılanlı İlkokulu - Vezirköprü Samsun haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mezra Yılanlı İlkokulu - Vezirköprü Samsun Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mezra Yılanlı İlkokulu - Vezirköprü Samsun haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mezra Yılanlı İlkokulu - Vezirköprü Samsun Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı