Marmaris Sine Point (Muğla) Sineması Nerede, Rezervasyon Telefon Bilgileri, Nasıl Gidilir? Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası » Muğla Sinemaları  » Marmaris Sine Point Sineması Nerede, Yer Haritası

Marmaris Sine Point

Adres: K. Seyfettin Elgin Bulvarı No:53 Kat:1 Karacan Point Center Cine Point Sinemaları Marmaris, Muğla, Türkiye
Telefon: (252) 4137584

Marmaris Sine Point sineması adres ve telefon bilgilerini öğrenebilir, sinemaya bulunduğunuz yerden yol tarifi sorgulaması yapabilir, sinema telefonunu arayarak ilgili sinemada şu anda vizyonda olan ( salonda oynayan ) filmler hakkında ve sinemadaki film seansları ( hangi saatte hangi filmin gösterimi var ) hakkında bilgi alabilir, dilerseniz telefon ile sinema bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Uyarı: Sinemaya gitmeden önce telefon ile film seanslarını doğrulamasını yaparak olası geç kalma, film seansı kaçırma durumunu engelleyebilirsiniz.

Marmaris Sine Point Adresi ve Yer Haritası, Yol Tarifi ÖğrenmeBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Marmaris Sine Point Haritası

Şu an "Marmaris Sine Point Haritası" sayfasındasınız. Marmaris Sine Point haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Marmaris Sine Point Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Marmaris Sine Point haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Marmaris Sine Point Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı