Ömerli İlçe Haritası, Mardin Ömerli Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Mardin  » Ömerli Haritası
Ömerli ilçesi Mardin iline bağlıdır. Ömerli, Mardin şehrinin bir ilçesidir, Ömerli semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Mardin ilinin Ömerli ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Mardin Ömerli İlçesi HaritasıMardin Ömerli Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mardin Ömerli Haritası" sayfasındasınız. Mardin Ömerli haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mardin Ömerli Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mardin Ömerli haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mardin Ömerli Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mardin Ömerli Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Mardin Ömerli için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 24' 3¨ N Boylam: 40° 57' 23¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mardin Ömerli Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.400925 Boylam: 40.956326 şeklindedir.

Mardin Ömerli Semtleri


Ömerli Semtleri

Mardin Ömerli Mahalleleri


Ömerli Mahalleleri

Mardin Ömerli Köyleri


Ömerli Köyleri

Mardin Ömerli 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Mardin Ömerli haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Firavn Tepesi2.05 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı