Nusaybin İlçe Haritası, Mardin Nusaybin Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Mardin  » Nusaybin Haritası
Nusaybin ilçesi Mardin iline bağlıdır. Nusaybin, Mardin şehrinin bir ilçesidir, Nusaybin semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Mardin ilinin Nusaybin ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Mardin Nusaybin İlçesi HaritasıMardin Nusaybin Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mardin Nusaybin Haritası" sayfasındasınız. Mardin Nusaybin haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mardin Nusaybin Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mardin Nusaybin haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mardin Nusaybin Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mardin Nusaybin Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Mardin Nusaybin için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 4' 32¨ N Boylam: 41° 12' 52¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mardin Nusaybin Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.075688 Boylam: 41.214521 şeklindedir.

Mardin Nusaybin Semtleri


Nusaybin Semtleri

Mardin Nusaybin Mahalleleri


Nusaybin Mahalleleri

Mardin Nusaybin Köyleri


Nusaybin Köyleri

Mardin Nusaybin 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Mardin Nusaybin haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Nusaybin Çarşısı0.73 Km
Nusaybin Sosyal Güvenlik Merkezi0.92 Km
Suriye Siniri (Syria)1.37 Km
Kamışlı, Suriye2.86 Km
Kargazbenizra Dere4.21 Km
Helikan Dere4.53 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı