Derik İlçe Haritası, Mardin Derik Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Mardin  » Derik Haritası
Derik ilçesi Mardin iline bağlıdır. Derik, Mardin şehrinin bir ilçesidir, Derik semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Mardin ilinin Derik ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Mardin Derik İlçesi HaritasıMardin Derik Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mardin Derik Haritası" sayfasındasınız. Mardin Derik haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mardin Derik Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mardin Derik haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mardin Derik Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mardin Derik Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Mardin Derik için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 21' 57¨ N Boylam: 40° 16' 11¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mardin Derik Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.365833 Boylam: 40.269722 şeklindedir.

Mardin Derik Semtleri


Derik Semtleri

Mardin Derik Mahalleleri


Derik Mahalleleri

Mardin Derik Köyleri


Derik Köyleri

Mardin Derik 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Mardin Derik haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Turcel Dağı4.45 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı