Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası

MAKEDONYA CUMHURİYETİ KAYSERİ FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Kayseri Sanayi Odası, Kocasinan Bulv., No.161, 38110, Kocasinan / KAYSERİ , Türkiye

Telefon: (352) 245 10 50
Faks: (352) 245 10 40

Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMakedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Makedonya Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı