Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu Haritası

MACARİSTAN KÜTAHYA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Güral Porselen, Eskişehir Yolu 5. Km, 43001, KÜTAHYA , Türkiye

Telefon: (274) 225 03 18
Faks: (274) 225 03 16

Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMacaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Macaristan Kütahya Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı