Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

MACARİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Büyükdere Cad. ,No: 171, METROCITY Millennium ,A Blok ,6. kat, 34330 1. Levent / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 344 1265 - 344 1266 - 344 1267
Faks: (212) 344 1269

Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMacaristan İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı