Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

LÜBNAN CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Teşvikiye Cad., Saray Apt., No: 134/1, Teşvikiye / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 236 13 65 ? 66
Faks: (212) 227 33 73

Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıLübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Lübnan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı