Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu Haritası

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MERSİN KONSOLOSLUĞU, Atatürk Caddesi Karadeniz Apt. No: 71/3 MERSİN , Türkiye

Telefon: (324) 237 24 82/83
Faks: (324) 237 25 20

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı