Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Haritası

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ İZMİR KONSOLOSLUĞU, Gaziosmanpaşa Bulvarı, Süreyya Reyent İş Merkezi, No:30, Kat: 4, No: 408 Konak / İZMİR , Türkiye

Telefon: (232) 489 77 89- 489 49 14
Faks: (232) 489 58 92

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı