Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Yeni Gelin Sok., No:B 24/1, Balmumcu-Beşiktaş / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 227 34 90-91-92
Faks: (212) 227 34 93

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı