Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Bio Fizik Tedavi Merkezi, Tahtakale Mah., Atatürk Cad., Çakırçıkmazı, No: 1/A, Çakırhamam / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 220 88 55 - (532) 476 46 20
Faks: (224) 222 19 50

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı