Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

KUVEYT DEVLETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Cebeci Cad., No:22, Akatlar-Etiler/ İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 351 18 88
Faks: (212) 352 76 60

Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuveyt Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı