Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu Haritası

KIRGIZİSTAN CUMHURİYETİ BURSAFAHRİ KONSOLOSLUĞU, Altınşehir Mah., 102 Sok., No:6, Nilüfer / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 443 14 00
Faks: (224) 443 17 66

Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kırgızistan Cumhuriyeti Bursafahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı