Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası

KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ KAYSERİ FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Organize Sanayi Bölgesi, 6.Cad., No:35, Boydak Center, 38070, KAYSERİ , Türkiye

Telefon: (352) 207 18 00
Faks: (352) 207 18 16

Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kazakistan Cumhuriyeti Kayseri Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı