Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Başak Sok. No:35, Yeşilyurt-Bakırköy / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 662 53 47
Faks: (212) 662 53 49

Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kazakistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı