Son Dakika Depremler

Tomarza İlçe Haritası, Kayseri Tomarza Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Kayseri  » Tomarza Haritası
Tomarza ilçesi Kayseri iline bağlıdır. Tomarza, Kayseri şehrinin bir ilçesidir, Tomarza semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Kayseri ilinin Tomarza ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Kayseri Tomarza İlçesi HaritasıKayseri Tomarza Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kayseri Tomarza Haritası" sayfasındasınız. Kayseri Tomarza haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kayseri Tomarza Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kayseri Tomarza haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kayseri Tomarza Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kayseri Tomarza Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Kayseri Tomarza için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 27' 0¨ N Boylam: 35° 48' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kayseri Tomarza Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.45 Boylam: 35.8 şeklindedir.

Kayseri Tomarza Semtleri


Tomarza Semtleri

Kayseri Tomarza Mahalleleri


Tomarza Mahalleleri

Kayseri Tomarza Köyleri


Tomarza Köyleri

Kayseri Tomarza 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Kayseri Tomarza haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı