Sarız İlçe Haritası, Kayseri Sarız Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Kayseri  » Sarız Haritası
Sarız ilçesi Kayseri iline bağlıdır. Sarız, Kayseri şehrinin bir ilçesidir, Sarız semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Kayseri ilinin Sarız ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Kayseri Sarız İlçesi HaritasıKayseri Sarız Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kayseri Sarız Haritası" sayfasındasınız. Kayseri Sarız haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kayseri Sarız Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kayseri Sarız haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kayseri Sarız Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kayseri Sarız Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Kayseri Sarız için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 28' 45¨ N Boylam: 36° 30' 2¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kayseri Sarız Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.479167 Boylam: 36.500556 şeklindedir.

Kayseri Sarız Semtleri


Sarız Semtleri

Kayseri Sarız Mahalleleri


Sarız Mahalleleri

Kayseri Sarız Köyleri


Sarız Köyleri

Kayseri Sarız 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Kayseri Sarız haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Dokuzdolanbaç3.96 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı