Pınarbaşı İlçe Haritası, Kayseri Pınarbaşı Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Kayseri  » Pınarbaşı Haritası
Pınarbaşı ilçesi Kayseri iline bağlıdır. Pınarbaşı, Kayseri şehrinin bir ilçesidir, Pınarbaşı semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Kayseri ilinin Pınarbaşı ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Kayseri Pınarbaşı İlçesi HaritasıKayseri Pınarbaşı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kayseri Pınarbaşı Haritası" sayfasındasınız. Kayseri Pınarbaşı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kayseri Pınarbaşı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kayseri Pınarbaşı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kayseri Pınarbaşı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kayseri Pınarbaşı Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Kayseri Pınarbaşı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 43' 19¨ N Boylam: 36° 23' 28¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kayseri Pınarbaşı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.722 Boylam: 36.391 şeklindedir.

Kayseri Pınarbaşı Semtleri


Pınarbaşı Semtleri

Kayseri Pınarbaşı Mahalleleri


Pınarbaşı Mahalleleri

Kayseri Pınarbaşı Köyleri


Pınarbaşı Köyleri

Kayseri Pınarbaşı 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Kayseri Pınarbaşı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Pınarbaşı Sosyal Güvenlik Merkezi0.01 Km
Kabaktepe Dere1.48 Km
Şirvandağı Tepe4.11 Km

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı