Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

KATAR DEVLETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Yeniköy Mah., İstinye Mevkii, Balabandere Cad., Hilpark Evleri Yolu., Hillpark Evleri Yolu, D Blok, No: 10 , 34464, Sarıyer / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 229 99 55- 323 47 31, 32, 33
Faks: (212) 323 47 29

Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKatar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Katar Devleti İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı